• bilgi@psikomektep.com
  • 0530 461 22 32


Hakkımızda

“Sen dünyasın; o yüzden sen değişirsen, dünya değişir.” Osho İnsan hayatı lineer şekilde devam etmemekte ve çıkışlar olduğu kadar inişler ve yol ayrımları her zaman mevcuttur.

Tüm bunlara uyum sağlamak, yakalamaya çalışmak gittikçe zorlaşmakta ve hepimizi gün geçtikçe daha çok yormaktadır. Bu da günümüzde profesyonel destek alma ihtiyacını her geçen gün artırmaktadır.

Psikomektep ailesi olarak kurulduğumuz günden itibaren danışanlarımıza günlük hayatın çıkmazlarından çok daha karmaşık olan kişilik bozukluklarına kadar geniş bir yelpazede bilimsel, etik, insani değerler çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

Uzm. Psk. Fulya A. FİŞENGİ MUTKİLİOĞLU


    Denizli doğumlu olan Fişengi ilk ve orta öğretimini Denizli’de tamamladıktan sonra lise eğitimi için İzmir’e gitmiştir. Lisans eğitimini İstanbul Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünde %100 burslu devam ettirirken çift ana dal programı ile İşletme bölümüne %100 burslu olarak kabul edilmiş ve her iki bölümü yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı programında yapmıştır.

Akademik hayatı boyunca birçok akademik organizasyon ve sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda birçok Ulusal Kongre ve seminere katılmıştır. Bu süreçte birçok eğitim ve sertifika programına katılmıştır.